Aktualności > „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw” w Ełku w dniach 22-26 lutego 2016 r.

„Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw” w Ełku w dniach 22-26 lutego 2016 r.

Zespół Interdyscyplinarny Miasta Ełku włącza się w ogólnopolską akcję organizowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”.

W dniach 22-26 lutego 2016 r. będzie możliwość poznania działań Zespołu Interdyscyplinarnego, procedury „Niebieska Karta”, zapoznanie się z ofertą wsparcia  i pomocy  osobom dotkniętych przemocą w rodzinie.W dniach 22 lutego – 26 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15:00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku przy ul Piłsudskiego 8, I piętro pokój nr 6, gdzie będą pełnione dyżury przedstawicieli Zespołu Interdyscyplinarnego.

W dniu 25 lutego 2016 r. w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Ełku przy ul. Piłsudskiego 18, w godz. 9.00- 11.00 przedstawiciele Zespołu Interdyscyplinarnego (pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ełku), będą udzielać porad i informacji o miejscach pomocy osobom i rodzinom z problemem przemocy w rodzinie.