Strona główna >
Aktualności > Święto ulicy Juliusza Słowackiego
Aktualności

Święto ulicy Juliusza Słowackiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ełku, w szczególności tych mieszkających przy ulicy Juliusza Słowackiego na święto ulicy – urodziny Słowackiego. 4 września między 12:00 a 16:00 spotkajmy się w luźnej atmosferze pikniku sąsiedzkiego na trawie w parku przy budynku Polonia, porozmawiajmy o historii Ełku i ulicy Słowackiego, obejrzyjmy wspólnie zdjęcia sprzed lat, poczytajmy fragmenty twórczości patrona naszej ulicy, pobawmy się przy muzyce na żywo, wybierzmy wspólnie najlepsze ciasto na ulicy i zjedzmy kawałek urodzinowego tortu.

Zapraszamy z własnym kocykiem i koszyczkiem do wspólnego spędzenia czasu. W programie wydarzenia mamy konkurs na najlepsze ciasto ulicy, w którym nagrody ufundował nasz sąsiad BarBados.

Zapraszamy mieszkańców ulicy Słowackiego, aby przynosili ciasta do godziny 14:00. O tej godzinie zbierze się komisja wybrana z uczestników wydarzenia i oceni przyniesione wypieki. Wygrane to bony na konsumpcję w BarBados o wartości 60, 40 i 20 zł.

Projekt „Urodziny Słowackiego” jest współfinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” jako jedno z działań Ełckiego Centrum Obywatelskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi.