Aktualności > Potańcówka Seniora z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
Potańcówka Seniora z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Prezydent Miasta Ełku zaprasza 7 listopada ełckich seniorów na „Potańcówkę Seniora”, która organizowana jest z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 17:00 w sali „Zebra” ECK

Mile widziane będą akcenty i elementy stroju nawiązujące do tematyki związanej z Niepodległością Polski. W związku z tym, iż liczba miejsc jest ograniczona, udział w imprezie możliwy będzie tylko po wcześniejszym zapisaniu! Liczy się kolejność zgłoszeń! Zapisy prowadzone są w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku. Każda z osób zapisujących się może otrzymać maksymalnie 2 bilety uprawniające do wejścia na potańcówkę. Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji udziela Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 2, pok. nr 15, I piętro (pon. 8:00-16:00, wt. – pt. 7:30-15:30) oraz pod nr telefonu 87 732 62 28/65/66.