Aktualności > Piknik Rodzinny „Senior w Rodzinie”

Piknik Rodzinny „Senior w Rodzinie”

Prezydent Miasta Ełku 28 maja (sobota) o godz. 14:00 zaprasza seniorów oraz całe rodziny na Piknik rodzinny „Senior w rodzinie” w Centrum Edukacji Ekologicznej. Wstęp wolny. Piknik rodzinny „Senior w rodzinie” odbędzie się 28 maja 2016 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej. Rozpoczęcie pikniku o godz. 14:00. W programie przewidziano m.in. piknik z własnym koszykiem oraz kocem, spektakl teatralny, ćwiczenia na świeżym powietrzu, wspólne zabawy, animacje, konkursy oraz wiele innych atrakcji.

Program pikniku:

• 14:00- Rozpoczęcie pikniku przez Prezydenta Miasta Ełku ,
  • 14:05- Występ Zespołu „Pojezierze”,
  • 14:30- Spektakl „Radość Życia” w wykonaniu Stowarzyszenia Byłych Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Bakałarz”,
  • 15:00- Ćwiczenia – Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet SIGNORA, Gra BOCII – Uniwersytet Trzeciego Wieku,
  • 15:30- „Muzyka łączy pokolenia” występ Stowarzyszenia Przyjaciół Amazonki oraz Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna,
  • 15:45- Konkurs „Jaka to melodia?”. Występ grupy tanecznej – Stowarzyszenie ALTERNATYWA,
  • 16:00- Wspólne śpiewy przy ognisku,
  • 17:00- Zakończenie pikniku